Cart
Home Destinations SEASON KICK OFF!

SEASON KICK OFF!

All kiters will gather for a weekend to reflect on a winter full of stories and look forward to a summer full of wind, sessions, and new plans. We'll share memories, get out on the water together, and set the tone for the season ahead. A powerful kick-off full of connections, inspiration, and pure KiteActive vibes. Meet the Friesland kite scene!

Snelle navigatie

Book this trip now!

There are currently no dates available for this trip.
All payment methods

Certified

Certified logos

It is time to shine again!

Included

A full kitesurfing weekend in Workum: KiteActive welcomes you on behalf of the Frisian kitesurfing community for a unique and energetic event where kiting, music, and fun come together. This is where the true kite lifestyle begins. 🙂

✅ Progressie Sessies & Clinics
  • Doe mee aan onze Progressie sessies. Er is voor iedereen nog zo veel te leren!
  • Schiet een toffe foto van jezelf met onze kite fotograaf.
  • Materiaal APK
  • Test het nieuwste materiaal van diverse A-merken
  • Verdiep je in disciplines als strapless, freestyle, big air en freeride

📈 Verdiep je in onze niveau’s voor maximale progressie 

✅ KiteActive for life

KiteActive stopt niet na dit weekend.

  • Ontmoet een hechte, internationale groep gelijkgestemde kiters waaruit vriendschappen voor het leven ontstaan.
  • Vrijblijvende toegang tot regionale WhatsApp-groepen, zodat je altijd samen het water op kunt
  • Er worden in NL mini events georganiseerd waar je aan mee kunt doen. Denk hierbij aan: Test-events, progressie sessies, Feestelijke seizoensafsluiting of gewoon gezellig samen het water op!
  • Je kan jezelf verder ontwikkelen als kitesurfer binnen KiteActive en ons mee helpen met het organiseren van out of the box kitesurf evenementen wereldwijd.
  • Ons doel is simpel: als je een keer bent meegeweest, doen wij ons best dat jij de rest van je leven met plezier blijft kitesurfen! KiteActive for life!
  • Alles kan en niks moet, lekker chillen en kiten 🙂

 

✅ Alles geregeld

 

✅ Entree naar de officiele Season Kick off loodsrave

✅  Gratis mee doen aan progressie sessie t.w.v. EUR 50,- met een coole foto als bewijs?

✅ Doe mee aan leuke (kite)wedstrijden voor alle niveau’s!

✅ Geniet van toffe muziek van onze KiteActive artiesten!

✅ Gratis gear APK / Kiteclinics

✅ Opwarmen in de Sauna of Hottub? Check!

✅ Heerlijke avondmaaltijd uit onze foodtruck!

✅ Entree Loodsrave 21:00 tot ?

 

 

❗️ Speciale beginner deal

Dit is hét moment om te beginnen met kitesurfen. Met het complete kite­seizoen voor de boeg hebben wij een mega toffe instapdeal om jou enthousiast te maken voor deze geweldige sport. In slechts 1,5 uur laten we je kennismaken met kitesurfen voor maar €25. En het mooiste is: je ontmoet meteen kitebuddies uit jouw omgeving, zodat je samen het avontuur op en rond het water kunt aangaan.

❓ Wat als het niet waait of slecht weer is?

De relaxte surf vibe van een KiteActive Weekender is moeilijk uit te leggen. Het is ontspannen, verslavend en verbindend tegelijk. Samen kiten, praten over gear en spots, gelijkgestemden ontmoeten en spontaan je volgende trip plannen. Dat gevoel, die mix van adrenaline, vrijheid en community, blijft hangen, ook als de wind even wegvalt.

En geen wind of slecht weer? Geen enkel probleem. Dan gaan we met z’n allen wakeboarden, warmen we op in de sauna of hottub, of chillen we in de verwarmde strandtent met vuur, lounge en warme choco onder het genot van dikke beats en Techtalks, Clinics, Kite talks. Dit wordt hoe dan ook een te gek weekend. Enjoy the joy ride!

🎵 Muziek

Live sessions

Muziek mag niet ontbreken bij een feestelijke opening van het seizoen. Geniet van liveoptredens van muzikanten & DJ’s. Zie hieronder een greep uit de artiesten van de live sessies op afgelopen edities van KiteActive!

Exclusief

❌ Niet inbegrepen

 

❌ Wij verblijven met zijn allen op camping Sudersé of Welgelegen. Je hebt hier verschillende accommodatie types

❌ Lunch, een maaltijd bij de foodtruck varieert tussen de 5 en 20 euro

❌ Drankjes

❌ Lunch & Diner

❌ Materiaalhuur

 

Locatie & Adres

Het event vindt plaats op het Strand van Workum: een iconische spot aan het IJsselmeer met volop ruimte, wind en sfeer. Je komt hier gemakkelijk en kunt samen met andere kiters uit de community carpoolen, wel zo gezellig én praktisch.

Overnachten doe je op Camping Suderse of Welgelegen, op korte afstand van het strand.
Adres: Suderséleane 29, 8711 GX Workum.

Zo ben je het hele weekend omringd door gelijkgestemden en zit je midden in de KiteActive vibes.

🧳 De paklijst

Season Kick off

Kitesurf gear
Alle kites mee
Board + vinnen
Bar & lijnen
Harness
Helm en impactvest (aanbevolen)
Pomp
Reparatiekit / reserve parts

Wetsuit & water
Dikke wetsuit (5/4 of 6/4, afhankelijk van kou)
Neopreen schoenen
Handschoenen en cap (optioneel, maar aan te raden in april)
Handdoek / poncho
Droge set kleding

Strand & lifestyle
Warme jas / windbreaker
Muts / beanie
Zonnebril
Zonnebrand
Comfortabele schoenen
Extra laagjes voor ’s avonds

Overnachten – Camping Suderse
Tent / camper / caravan
Slaapzak (warm)
Kussen
Oordopjes (just in case)
Powerbank / oplader

Extra’s
Party blouse!
Zwemkleding (sauna / hottub)
Slippers
Herbruikbare waterfles
Goed humeur en veel stoke

📈 Verdiep je in onze niveaus voor maximale progressie

Ben je een complete beginner of al jaren verslaafd aan de wind? Bij ons maakt het niet uit! Ons team neemt je mee op kitesurf avontuur. Zij gaan all-in en kijken niet op een uurtje meer of minder maar vooral naar progressie.

Onderstaande niveaus zijn welkom op deze reis

Lees alles over onze niveaus en les methodes

Programma

Een globale tijdlijn door het weekend. Go with the flow!

Let op: Het programma is compleet afhankelijk van de wind. Onderstaand is een richtlijn. Het exacte programma en tijden wordt 2 dagen voor aanvang gecommuniceerd.

Zaterdag 18 april
10:0010:30

Skippersmeeting

Een korte briefing, iedereen verzamelen op het strand voor de testdag. Progressie sessies en de kitelessen! We gaan los, zorg dat je je leukste outfit mee hebt want er komen ook een aantal fotografen langs!

10:0017:00

Kite

We staan zoveel mogelijk op het water en gaan voor een maximale progressie sessie!

16:0017:00

Inchecken bij Camping welgelegen of Suderse

Je kunt je tent opzetten of een heerlijke kamer boeken!

17:3020:00

BBQ, Beats en koude drankjes op ‘t strand

De feestelijke opening van het seizoen onder het genot van een hapje en een drankje.

21:00

DJ Team KiteActive

Het dak gaat eraf! We gaan met zijn allen naar de loods van Gerrit en de voetjes gaan van de vloer.

Zondag 19 april
10:3012:00

Ontbijten / chillen op de camping

Een korte briefing, iedereen verzamelen op het strand voor de testdag. Progressie sessies en de kitelessen! We gaan los, zorg dat je je leukste outfit mee hebt want er komen ook een aantal fotografen langs!

12:0017:00

Kite

We staan zoveel mogelijk op het water en gaan voor een maximale progressie sessie!

Kiteshop Kitefactory

De leukste kiteshop van Fryslan!

Scoor een dikke deal!

Vragen?

Wij hebben antwoorden! En kom je er verder niet uit? Neem contact op met onze expert AJ.

Book this trip now!

There are currently no dates available for this trip.
All payment methods

Certified

Certified logos
Book now